Сміляни вибороли «золото» турніру на призи та кубок олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені

22 вересня смілянські борці успішно виступили на змаганнях у Ніжині, Чернігівської області. Там відбувся Четвертий дитячий турнір з вільної боротьби на призи та кубок олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені.Про це газеті “Сміла” розповів керівник СК “Вольнік” В’ячеслав Пономаренко. Змагатися за почесний трофей приїхало 240 юних спортсменів, 21 команда з різних міст України. Змагання проходили у 15 вікових та вагових категоріях. Честь Сміли захищали вихованці спортивного клубу “Вольнік” Будинку дитячої та юнацької творчості. Скарбничка наших борців поповнилася такими медалями:

Дмитро Губанов – І місце та Ростислав Боруц – І місце.

Особливо важкими були двобої для молодших спортсменів. Вони вперше побували на турнірі такого рівня, отримали цінний досвід боротьби зі сильними суперниками. Підготували юних борців тренери В’ячеслав Пономаренко і Марина Панчоха. Марафон змагань для смілян не закінчується. Наші спортсмени також виступлять на змаганнях у Южному (Одеська
обл.) та Білій Церкві. Окрім цього сміляни активно готуються до Чемпіонату України, який відбудеться у листопаді у Бердянську.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *