Смілянські борчині здобули «золото» Всеукраїнських змагань

зображення_viber_2019-11-29_16-42-05_resizeУ місті Кремінна Луганскої області  відбулися Всеукраїнські змагання  “Спортивна надія України 2019” серед школярів. У спортивному комплексі Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту  зібралися кращі борці України. Змагання проводилися серед дівчат та з греко-римської боротьби.

Честь Сміли та Черкаської області у складі команди захищали вихованці спортивного клубу “Вольнік”, розповіла сайту smilamedia.org.ua тренер Марина Панчоха.

Учасників вітали організатори та почесні гості, серед яких – Олімпійський чемпіон Афін, трикратний чемпіон світу, п’ятикратний призер Європи з вільної боротьби Ельбрус Сосланович Тедеев.

Смілянські борці щоразу доводять, що вони – одні із найкращих та найсильніших спортсменів в Україні. Тож і нині вихованки спортивного клубу “Вольнік” привезли у Смілу дві «золоті» медалі. Дівчата не програли жодного поєдинку, здобувши звання найсильніших і своїх вагових категоріях

Анастасія Дзюбан перемогла у ваговій категорії 62 кг, вигравши усі 4 зустрічі.

Заріна Рузієва стала найкращою у ваговій категорії 57 кг, здобуши у всіх трьох зустрічах перемоги.

Підготувала молодих чемпіонок тренер Марина Панчоха.

Переможниці отримали заслужені «золоті» медалі, дипломи та подарунки.

Наш кор.

Тренер Марина Панчоха та її вихованка Анастасія Дзюбан

Переможниці змагань – Анастасія Дзюбан та Заріна Рузієва

Чемпіон світу,призер Європи з вільної боротьби Ельбрус Тедеев та смілянка, переможниця змагань Анастасія Дзюбан

Чемпіон світу, призер Європи з вільної боротьби Ельбрус Тедеев та переможниця змагань Анастасія Дзюбан