Смілянські актори підкорили на канікулах три фестивалі-конкурси (Фото)

A7304367Багатими на нагороди видалися зимові канікули для вихованців театрального гуртка «Міраж» БДЮТ – Юрія Дерев’янка (учень Сунківської школи) та Юлії Гульбіщевої (учениця міської школи №6). Про це сайту газети «СМІЛА» розповіла Світлана Симоненко, керівник театрального гуртка «Міраж» та лауреат І премій театральних конкурсів.

– Як керівник та наставник, захоплююсь своїми вихованцями, їх творчим героїзмом, витримкою, витривалістю та стійкістю. За чотири дні діти не лише взяли участь у трьох мистецьких фестивалях та конкурсах всеукраїнського й міжнародного рівнів, а й отримали найвищі оцінки журі, – ділиться враженнями Світлана Симоненко.

Юні театрали перемогли у IV всеукраїнському багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі «Розмаїті самоцвіти» – два перших місця. Окрім того, на XXV всеукраїнському фестивалі мистецтв «Різдвяні канікули» посіли два других місця. Серед кращих були сміляни і на міжнародному фестивалі-конкурсі культури та мистецтв «Українська коляда 2019» – також два других місця. Крім звання лауреата, вихованці отримали ексклюзивні медалі та цінні подарунки, а на останньому конкурсі ще й сертифікат на 300 євро для відпочинку на літніх канікулах у мистецькому таборі «Вместе» у місті Китен (Болгарія).

IMG_5921 IMG_5917 A7304370 A7304367viber image 2019-02-11 , 12.47.18

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *