Смілянська “Орізон-Навігація” випробовує новий військовий комп’ютер

Державне підприємство “Орізон-Навігація” (м. Сміла), що входить до складу держконцерну “Укроборонпром”, випробовує новий військовий персональний комп’ютер “Карат”. Він буде використовуватися як автоматизована система управління тактичної ланки управління сухопутних військ, пише “Дзвін” з посиланням на прес-службу концерну. За даними прес-служби, “Карат” призначений для підвищення інформаційної взаємодії всередині підрозділу і координації дій бійців з командирами.
Передбачається, що ПК буде використовуватися в жорстких умовах експлуатації. Використовуючи навігаційні параметри систем GPS / ГЛОНАСС, наприклад, місцезнаходження користувача, точний час, швидкість і напрямок руху, а також спеціальні засоби радіозв’язку, МПК “Карат” може вирішувати багато комунікаційних, інформаційних та розрахунково-тактичних завдань, йдеться у повідомленні.
У комплект “Карата”, зокрема, входять персональний комп’ютер для командира артилерійського підрозділу – універсальний балістичний калькулятор (УБК), який призначений для автоматизації розрахунків, виконуваних при підготовці та управлінні вогнем артилерійської (мінометної, реактивної артилерійської) батареї/взводу, а також вирішення навігаційних завдань.
Після завершення лабораторних випробувань пройде етап тестування комп’ютера в польових умовах, повідомила прес-служба “Укроборонпром”

Джерело: Про головне

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *