Смілянське управління праці та соцзахисту населення переведено в особливий режим роботи

соцзахист1 жовтня під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

На засіданні розглянули питання щодо додаткових заходів з недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 на території Сміли, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Зокрема, у зв’язку з виявленням випадку захворювання працівників управління праці та соціального захисту населення комісія ухвалила рішення про те, щоб із 1 жовтня і до окремого рішення тимчасово обмежити доступ відвідувачам та іншим особам до адміністративної будівлі управління праці та соціального захисту населення, крім працівників управління та територіального центру.

Окрім того, припиняються особисті прийоми громадян начальником управління та його заступниками.

Звернення та заяви до управління праці та соціального захисту населення прийматимуть виключно через пошту – абоненську скриньку або електронну пошту 03195791@mail.gov.ua.

Окрім того, управління має забезпечити можливість виконання посадових обов’язків працівниками управління із використанням віддаленого робочого місця або віддаленого доступу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *