Смілянське управління Держпродспоживслужби про результати роботи

Фахівці Смілянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області в 2018 році підготовлено 62 аналітичних довідки, інформаційних листа на адресу органів влади, правоохоронних органів та в інші відомства з актуальних питань санепіднагляду.  

За ініціативою управління Держпродспоживслужби розглянуто 12 питань на засіданнях комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Смілянської  міської  ради, фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства приймали участь в засіданнях координаційної ради з питань оздоровлення дітей та іншим питанням.

В 2018 році проводився держсанепідконтроль вантажів під час митного оформлення за принципом «Єдиного вікна», всього розмитнено 70 вантажів.

Фахівцями управління розглянуто 6 звернень громадян, із них всі 6 надійшли з Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Згідно Плану проведення планових заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарської діяльності на 2018 рік  фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Смілянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області в 2018р. проведено 9 перевірок. Позапланово проведено 24 перевірки. Всього проведено 33 перевірки суб’єктів господарювання, зокрема, дитячих навчальних, лікувально-профілактичних закладів, КП «ВодГео», ТОВ ДОТ«Тимурівець» та інших.

Відповідно до Плану комісійних перевірок об’єктів нагляду на 2018 рік, затвердженого рішенням комісії ТЕБ та НС виконавчого комітету Смілянської  міської  ради Черкаської області від 22.03.2018р. протокол №11 та на виконання рішення протоколу засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Черкаської  ОДА від 07.03.2018р. №9 та по підготовці до оздоровчого періоду, нового навчального року фахівці Смілянського міського управління взяли участь у 114-ти комісійних перевірках об’єктів нагляду, зокрема, дошкільні навчально-виховні заклади, загальноосвітні школи, інтернатні, дитячі оздоровчі, лікувально-профілактичні заклади, продовольчі магазини, заклади ресторанного господарства, сміттєзвалище та інші.

За результатами проведених заходів державного нагляду (контролю) та комісійних перевірок керівникам суб’єктів господарювання направлено 11 приписів щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, організацій, керівників підприємств, установ, організацій направлено 43 інформації з відповідними пропозиціями  щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства. За пропозиціями Смілянського міського управління   власники об’єктів відстороняли від роботи 94 працівника, зняли з реалізації понад 357 кг недоброякісної продукції у закладах профтехосвіти та коледжах м. Сміли,  в закладах громадського харчування та в продовольчих магазинах, організовано проведення позачергового гігієнічного навчання з прийняттям заліків фахівцями Держпродспоживслужби у 105 працівників з числа декретованих контингентів, за матеріалами Держпродспоживслужби притягнуто до дисциплінарної відповідальності 3-х працівників закладу профтехосвіти (ДНЗ «Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»), тимчасово була призупинена експлуатація 11 харчових об’єктів на санітарний день. За виявлені порушення при планових перевірках КЗ «Черкаська обласна психіатрична лікарня» Черкаської обласної ради, КП «ВодГео» та ДНЗ №1 винесено 5 постанов про накладення штрафів на відповідальних осіб на суму 1224 грн, штрафи утримано.

При проведенні заходів державного нагляду (контролю) у 2018 році фахівцями Смілянського міського управління  проведено відбір проб для моніторингових лабораторних досліджень в Черкаській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів:

  • 72 проби питної води на відповідність ДСанПіН 2.2.4-171-10 за мікробіологічними, фізико-хімічними, паразитологічними, вірусологічними  показниками, на вміст пестицидів, радіонуклідів, токсичних елементів;
  • 59 проб кулінарних виробів на мікробіологічні показники;
  • 452 змивів з поверхонь на загальне мікробне число, БГКП, золотистий стафілокок;
  • овочі на нітрати – 10 проб;
  • грунт на паразитологічні дослідження – 11 проб;
  • грунт на радіологічні дослідження – 4 проби.

Відхилення зареєстровані на 4-х об’єктах: 

  • питна вода: 8 відхилень за санітарно-хімічними показниками (Смілянська міська лікарня, контрольні точки КП «ВодГео»);
  • гігієнічні змиви: 2 відхилення патогенний стафілокок (ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Сенатора);
  • вода водойм: 3 відхилення за санітарно-хімічними показниками (Місце масового відпочинку населення). 

У вищезазначених закладах проведені повторні дослідження, відхилення не виявлені, інформують у Смілянському міському управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.