Смілянське підприємство першим на Черкащині отримало допомогу по частковому безробіттю

допомога робота центр зайнятосты_новый размерПершим роботодавцем на Черкащині, який оперативно подав відповідні документи до служби зайнятості та отримав фінансову підтримку від держави, стало смілянське підприємство.

74 працівники, які тимчасово залишилися без роботи на період карантину, найближчим часом отримають допомогу по частковому безробіттю.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості тісно співпрацює з роботодавцем вже понад 20 років. За роки взаємодії 153 колишніх безробітних смілян отримали роботу на підприємстві.

«Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин, та роботодавці, які сплачували єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування упродовж 6 місяців, що передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості. Запрошуємо роботодавців до співпраці!», – прокоментувала директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

З детальною інформацією про отримання допомоги по частковому безробіттю можна ознайомитися на сайті Черкаського обласного центру зайнятості за посиланням https://chk.dcz.gov.ua/node/6933 або за телефоном 63-95-34 (відділ організації надання послуг роботодавцям Черкаського обласного центру зайнятості), інформують у Смілянському МРЦЗ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *