Смілянське об’єднане управління ПФУ Черкаської області про дистанційне отримання пенсійних послуг

Смілянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області нагадує про зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права, зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в наше управління.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування через Інтернет є той факт, що веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.
Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:
– отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);
– отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

– формування запитів на попередню підготовку документів

– можливість подачі скарг отримання інформації про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Для Вашої зручності процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена.
Для  реєстрації у якості користувача веб-порталу Пенсійного фонду України Вам необхідно виконати наступні кроки:
Прийдіть особисто до Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області та оформіть заяву. Це необхідно для виконання вимог щодо захисту персональних даних. Ви можете підготувати заяву вдома. За необхідності фахівці управління  допоможуть Вам у її заповненні. Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Вам друкується розписка про одержання заяви, а також (важливо!!!) «реєстраційний код». Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, отже, зберігайте його в таємниці до моменту закінчення реєстрації!
Завершіть реєстрацію, зайшовши на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибравши пункт меню «Реєстрація на порталі». Заповніть реєстраційну форму. Звертаємо Вашу увагу, що логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних.
На введену Вами електронну адресу прийде лист, необхідний для підтвердження реєстрації.
Після підтвердження Ви отримаєте повідомлення веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

Важливо! Реєстрація на Веб-порталі здійснюється тільки один раз!

Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, скарг, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі («Вхід»).

 
Завідувач сектору адміністрування і захисту

інформаційно-аналітичних систем

В.М. Безщасний

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *