Смілянка стала учасницею першого в Україні освітнього табору для учителів математики

56444226_797885390578590_3023779670714744832_nВчитель математики ліцею Раїса Володимирівна Осадча мала честь бути одним із двох представників Черкаської області у першому в Україні освітньому таборі для учителів математики «Контори Пі», який проходив у столиці нашої країни – місті Києві. 
25 талановитих, розумних, цікавих та драйвових учителів з різних куточків України зібралися в одну дружню команду.
Учительський табір мав три чіткі фокуси: 

  • олімпіадна математика і математичні гуртки;
  • психологія; 
  • публічні виступи.

Цей мікс доповнювався тімбілдінгами, проектною роботою та культурними заходами, які щодня комбінувалися в різних пропорціях.
Кожен новий день був насичений позитивними емоціями, зустрічами, зануренням у захоплюючі глибини математики. 
Цікаві зустрічі розпочалися вже першого ж дня. Виступ заступника міністра Павла Хобзея був справжньою підтримкою ідеї табору та став мотивацією для подальшої роботи його учасників. Не менш цікавим було і знайомство з Петром Чернишовим, засновником «Контори Пі», який чітко окреслив цілі роботи табору – розширювати математичні гуртки в регіонах.
Учасники прослухали кілька лекцій, які мали величезне практичне значення в діяльності кожного вчителя. Це і «Емоційна геометрія» від О.Шамовича, і «Захопити геометрією! Знамениті авторські завдання» Г. Філіпповського, і «Права дитини та роль учителя» О. Ворожбит, і «Ефективне навчання» Д. Житньої-Кебас та багато інших. 
Окрім вирішення завдань з математики, учасники табору багато слухали, говорили, нотували, навіть співали і виступали, таким чином відкриваючи для себе різні «риторичні фішки» для педагогів. Навіть мали можливість перевірити свою ерудицію, занурившись в інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». Усі заходи проходили дуже креативно.
Багато приємних вражень залишила і прогулянка Києвом та вечірній візит до Молодіжного театру. 
Не менш цікавими були і воркшопи, під час яких учасники, спілкуючись один з одним, мали можливість поділитися своїми творчими знахідками, отримати нові ідеї, нове бачення вирішення тих чи інших суто професійних проблем. Як результат – більш ніж 35 годин за тиждень математики, 12 різних цікавих лекцій та неймовірних воркшопів, величезна кількість знань, нових вражень та емоцій.
Як наслідок такої плідної роботи – усі учасники повернулися додому «перезавнтажені» та вмотивовані, готові викладати по-новому та запалені ідею Контори Пі втілювати в життя нові математичні активності у своїх регіонах. 
Ось така вона, Нова Українська Школа – сучасна, весела та неймовріно цікава. І ми горді тим, що у нашому ліцеї працюють справжні професіонали, що кожного дня готові навчатися чомусь новому!

Прес-центр ліцею «ЛІДЕР»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.