Смілянська школярка поділилися враженнями від гри «Країна Гідності»

Lopina_1_1«Країна Гідності» – це такий собі міні навчальний квест для молоді, який дає змогу вивчити соціальні права через освіту з прав людини. Активну роботу по популяризації цієї гри проводять фахівці Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Враженнями від цієї гри поділилася учениця ЗОШ №12 Анастасія Лопіна на сайті Смілянського ЦСССМ:
Lopina_1_2«Граючи в цю гру, я була дуже зацікавлена та вмотивована пізнати соціальні права людини. Атмосфера була дуже дружелюбною, емоції зашкалювали. Підготовлений фасилітатор, який проводив гру, був дуже веселий, привітний та ґречний. Завдання були доступними, цікавими. Кожен учасник спробував виконати роль члена парламенту країни, а також прийняти рішення про соціальну політику. Можна сказати, що я справді відчула себе чиновником, від якого залежить становище держави. Таким чином, добираючи аргументи під час прийняття рішень, мої компаньйони більше дізналися про соціальні права тощо.
Було круто! Долучайтеся, адже, можливо, саме ця розвиваюча гра відкриє у вас новий потенціал до політики, проявить вас у новому амплуа, надихне до нових змін у житті».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *