Смілянська школа №7 відзначила 25-річчя військово-патріотичною грою «Сокіл» («Джура»)

22196050_848255375351937_5404239704163309921_nСьогодні колектив Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 святкує свій 25-й День народження. За цей час школа стала однією з найкращих у місті.
Ще так недавно заснована, вона пройшла шлях становлення і зараз пишається своїми вчителями, які дають якісні знання, та учнями, що гідно відстоюють її честь.
Вже кілька років поспіль у День народження школи у закладі проходить І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції конкретними вчинками для колективу школи традиційно вже стало одним із пріоритетних завдань виховної діяльності закладу.
Урочиста лінійка розпочалася хвилиною пам’яті випускника школи Швеця Олега, який боровся та загинув за свою Батьківщину в зоні АТО. Емоційними були пісенні вітання учнів закладу, які підготувала разом зі своїми вихованцями вчитель музичного мистецтва Царинна Л.Г.
Показовий виступ підготував козацький рій «Залізні вовки», який представляв заклад у травні під час міського етапу гри та, будучи поза конкурсом, продемонстрував найкращі результати.
Учні 2-4 класів взяли участь у конкурсному змаганні «Впоряд».
Учні 5-7 класів стали учасниками 4 конкурсів: «Козацький гарт», «Відун», «Краєзнавчий», «Впоряд».
Запекла боротьба тривала між учнями 8-10 класів, які повністю дотримувалися завдань конкурсної програму гри.
Перемогу здобули учні 9-М класу, які наступного року представлятимуть заклад на міському рівні.
У дитячих серцях надовго залишиться пам’ять про цей захоплюючий день.

Ольга Третяк, 
учениця 11-Ф класу

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *