Смілянська прокуратура завершила розслідування за фактом смерті чоловіка під час сутички у родині

Завершено розслідування за фактом смерті чоловіка від удару ножем, який йому завдала дружина у березні місяці 2017 року в місті Сміла. Досудове розслідування тривало близько трьох місяців з численними допитами свідків, проведеннями слідчих експериментів та експертиз, повідомляють у Смілянській місцевій прокуратурі.
За наслідками розслідування встановлено, що 35-річна смілянка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ст. 118 КК України, а саме як умисне вбивство, вчинене при перевищенні меж необхідної оборони.
Так, перебуваючи на кухні власної квартири чоловік перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння ґрунті ревнощів та особистих неприязних відносин спричиняв їй тілесні ушкодження. Захищаючись від суспільно-небезпечного посягання на своє життя та здоров’я з боку чоловіка, жінка діючи в обстановці необхідної оборони, перевищила її межі, позбавивши його життя, шляхом умисного нанесення одного удару кухонним ножем, який виявила на столі в кухні, в ділянку грудної клітини, внаслідок чого заподіяла йому тілесні ушкодження у вигляді проникаючого сліпого поранення передньої поверхні грудної клітки із ушкодженням серця по ступеню тяжкості відноситься до тяжкого ступеня тілесних ушкоджень, як таке, що є небезпечним для життя в момент його заподіяння, а в даному випадку і призвело до смерті, тобто знаходиться в прямому причинному зв’язку з настанням його смерті.
Тим самим, встановлена достатність доказів для підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 118 КК України, як умисне вбивство, вчинене при перевищенні меж необхідної оборони.
На даний час обвинувальний акт направлено до Смілянського міськрайонного суду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *