Смілянська прокуратура займається справою щодо ДТП, яке слідчий відділ поліції «не помітив»

Смілянською місцевою прокуратурою проведено перевірку стану додержання вимог законодавства в діяльності Смілянського ВП ГУНП України в Черкаській області при прийманні, реєстрації, розгляді та вирішенні заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, своєчасності внесення щодо них відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Встановлено, що у Смілянський відділ поліції надійшло зі служби «102» повідомлення про те, що 9 червня 2018 року у м. Сміла біля мосту виявлено велосипедиста, який лежить на проїзній частині автодороги та якому потрібна медична допомога. Постраждалого доставили до Смілянської міської лікарні з тілесними ушкодженнями.

Не зважаючи на наявні ознаки вчинення дорожньо-транспортної пригоди, а також на те, що об’єктивно з’ясувати всі обставини події без проведення слідчих дій та експертних досліджень неможливо, керівництвом слідчого відділу прийнято рішення про відсутність підстав для реєстрації кримінального провадження, чим порушено вимоги ст. 214 Кримінального-процесуального кодексу України.

Враховуючи це, Смілянська місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, передбачене  ч. 1 ст. 286 КК України.

Одночасно, за фактом укриття працівниками поліції даного злочину ініційовано службову перевірку, проведення якої доручено ГУНП в області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *