Смілянська прокуратура виявила факт незаконного заволодіння землями сільської ради

Працівники Смілянської місцевої прокуратури в ході вивчення стану законності при розпорядженні державними та комунальними землями встановили факт незаконного отримання у власність 6 земельних ділянок площею 12 га на території одного із сіл Кам’янського району. Про це інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Так, підставою для реєстрації права власності стало рішення сільської ради від 05.07.2016, проте, на відповідній сесії питання про надання вищевказаних ділянок у власність не розглядалось.

За даним фактом Кам’янським відділом Смілянської місцевої прокуратури зареєстровано кримінальне провадження передбачене ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, як зловживання владою чи службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Готуються матеріали для звернення до суду з метою повернення землі у власність територіальної громади.

Довідково: діяння передбачені ч. 2 ст. 364 КК України караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *