Смілянська прокуратура вимагає розірвати незаконний договір на понад 3 мільйони гривень

прокуратура іконкаСмілянська прокуратура скерувала до господарського суду Черкаської області позов про визнання незаконним і скасування рішення тендерного комітету, а також визнання недійсним договору поставки на суму більше 3 млн грн.

Договір уклали за результатами процедури закупівлі послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на території Шполянського району Черкаської області.

Тендерна пропозиція товариства, визнаного переможцем торгів, не відповідала критеріям, передбаченим законом, а також тендерною документацією, визначеною замовником. Відтак – підлягала відхиленню.

Прокуратура наполягає на тому, що тендерна пропозиція товариства містила недостовірну інформацію, що є суттєвою умовою при визначенні результатів процедури закупівлі. Таким чином, з метою участі в закупівлі зазначених послуг учасником торгів було надано ряд фіктивних документів.

На цей час за позовом прокурора судом відкрито провадження, триває судовий розгляд, інформує пресслужба  прокуратури Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *