Смілянська прокуратура скерувала позов про збереження гідрологічного заказника

заповідникСмілянська прокуратура встановила, що рішенням Черкаської обласної ради від «Про мережу територій і об’єктів природно-заповідного фонду області» було затверджено мережу територій і об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення згідно діючої класифікації.

Державне управління екобезпеки в Черкаській області з метою охорони та збереження території заказника передало під охорону гідрологічний заказник – «Сунківський», площею 28 га, про що складено охоронне зобов’язання.

Проте, встановлено,що документація на цей об’єкт природно-заповідного фонду не розроблялась та не затверджувалась, а це в свою чергу призвело того, що фактичних меж заказника не визначено, що унеможливлює його збереження.

Тому, прокуратура скерувала позовну заяву з метою зобов’язання ОТГ забезпечити проведення робіт з винесення меж гідрологічного заказника місцевого значення та закріплення їх на місцевості та встановлення інформаційно-охоронних знаків.

Черкаський адміністративний суд погодився, що є підстави для розгляду позову, тож нині відкрито провадження за цим позовом, повідомили у Смілянській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *