Смілянська прокуратура скерувала до суду провадження щодо незаконної порубки лісу

прокуратура іконкаПитання захисту інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища, особливо у лісовій галузі, залишається актуальним. Смілянська місцева прокуратура вживає заходи до активізації досудового розслідування органами поліції кримінальних проваджень вказаної категорії.

Так, Смілянська прокуратура забезпечила процесуальне керівництво та скерувала до суду обвинувальний акт за фактом незаконної порубки лісу.

Установлено, що у червні поточного року 49-річний житель Шполянського району на території, що відноситься до Капітанівського лісництва Кам’янського лісового господарства, самовільно без передбачених законодавством дозволів вчинив рубку 16 дерев, зокрема клену, акації та ясену.

За результатами проведеної у ході досудового розслідування інженерно-екологічної експертизи сума спричиненої навколишньому природньому середовищу істотної шкоди становить майже 54 тисячі гривень.

Знаряддя вчинення злочину, а саме бензопили, сокири, а також трактор та причіп, на якому зловмисник намагався вивезти деревину, вилучено.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу) передбачає покарання у вигляді штрафу, арешту до 6 місяців, обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років.
Робота прокуратури з протидії злочинам у сфері охорони навколишнього природного середовища триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *