Смілянська прокуратура оскаржила процедуру закупівлі послуг з ремонту стадіону

Смілянська прокуратура звернулася до Господарського суду Черкаської області із позовною заявою про визнання недійсними результатів відкритих торгів і договору.

Йдеться про догорів на проведення капремонту будівлі легкоатлетичного манежу та благоустрою території стадіону Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» на суму 5,5 млн грн.

За результатами моніторингу веб-порталу «Prozorro» прокурори встановили невідповідність тендерної пропозиції переможця торгів вимогам тендерної документації замовника. Зокрема, переможець не підтвердив досвід виконання аналогічних договорів, були невідповідності даних локальних кошторисів, наданих у тендерній пропозиції обсягам, які визначені замовником.

Виконання зобов’язань за договором, укладеним із порушенням вимог законодавства, може призвести до неякісного виконання робіт, нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів.

Тому, для попередження нераціонального використання бюджених коштів та спричинення істотної шкоди інтересам держави, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.

На цей час судом відкрито провадження у справі, повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *