Смілянська прокуратура на захисті комунальної власності

За позовом Смілянської місцевої прокуратури до комунальної власності м. Сміла повернуто об’єкт нерухомого майна вартістю понад 4 млн. грн.

Так, в ході здійснення представницької діяльності прокуратурою встановлено, що у 2010 році між Смілянською міською радою та приватним підприємцем укладений договір купівлі-продажу приміщення колишнього вокзалу «Сміла» загальною площею 873,8 кв. м. Однак, покупець умови договору не виконав та не сплатив до міського бюджету вартість придбаного майна.

Окрім того, зазначають у Смілянській прокуратурі, користуючись вказаним об’єктом нерухомості з 2007 року на підставі договору оренди цим же приватним підприємцем допущено заборгованість з орендної плати в сумі 40,8 тис. грн.

У зв’язку з порушенням державних інтересів, Смілянською місцевою прокуратурою скерований до  суду позов про стягнення заборгованості за договором оренди нерухомого майна, розірвання договорів оренди та купівлі-продажу нерухомого майна, який Господарським судом Черкаської області задоволений повністю.

Після набрання законної сили судовим рішенням прокуратурою будуть вжиті заходи до його реального виконання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *