Смілянська прокуратура на захисті інтересів держави у сфері охорони дитинства

прокуратура іконкаГосподарським судом Черкаської області задоволено позов Смілянської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області до фізичної особи-підприємця.

Зокрема, прокуратурою у ході вивчення відомостей про проведення відкритих торгів на веб-порталі ProZorro установлено факт безпідставного завищення вартості продуктів, які закуповувалися за державні кошти для харчування учнів навчальних закладів Шполянського району.

Вказане необґрунтоване завищення відбулося шляхом укладення додаткових угод до договорів про здійснення державних закупівель та призвело до безпідставної сплати понад 12 тисяч гривень бюджетних коштів.

Судом повністю задоволено вимоги прокуратури та визнано недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю товарів за державні кошти, укладену між відділом освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської районної державної адміністрації та фізичною особою-підприємцем, та стягнуто з відповідача надмірно сплачених бюджетних коштів в сумі 12175,17 грн.

Смілянською місцевою прокуратурою продовжують вживатися системні заходи представницького характеру на захист фінансових інтересів держави у цій та інших сферах.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *