Смілянська прокуратура домоглася, щоб на землю та приміщення дитсадка оформили документи

документи земля прокуратураЗавдяки вжитим заходам селищну раду зобов’язали оформити документи на земельну ділянку, приміщення та будівлі дитячого садочку.

На землю, де знаходиться приміщення закладу дошкільної освіти (дитячий садок) Вільшанської селищної ради, що на Городищині, не було правовстановлюючих документів. Крім того, право власності на будівлі закладу дошкільної освіти теж оформлено не було. До цього часу Вільшанська селищна рада не вжила заходів, щодо оформлення відповідних документів.

З огляду на це, Смілянська місцева прокуратура звернулася до Черкаського окружного адміністративного суду із позовом про те, щоб зобов’язати селищну раду оформити право власності на будівлю та документ на земельну ділянку під дитячим дошкільним навчальним закладом.

Рішенням Черкаського окружного адміністративного суду позов прокурора задоволено, селищну раду змусили оформленням документів на землю, приміщення та будівлі комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Пролісок», вартістю близько одного мільйона гривень, повідомили у Смілянській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *