Смілянська окружна прокуратура через суд зобов’язує оформлювати землю та навчальні заклади

судПід час проведення представницької діяльності прокурори встановлено, що одніа із сільських рад Черкаського району не вжила заходів для оформлення землі під навчальними закладами (гімназії та дитячого садочка) та будівель, загальною вартістю нерухомого майна 14 млн. грн. Усе це використовувлаось без оформлення та реєстрації права постійного користування.

Без правовстановлюючих документів на ділянку під навчальним закладом є передумови зловживань щодо розпорядження землею, ризики нормального функціонування закладу та навчального процесу. А це, в свою чергу, може призвести до негативних наслідків і порушення прав дітей.

Черкаський адміністративний суд відкрив провадження за адміністративними позовами прокуратури щодо бездіяльності органу управління та зобов’язання сільської ради виготовити правовстановлюючі документи на землю та будівлі навчальних закладів села.

Після того, як судове рішення набере законної сили, вживатимуться заходи щодо його виконання, повідомили у Смілянській прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *