Смілянська ОДПІ про співробітництво юридичної особи з фізичною-особою підприємцем на спрощеній системі оподаткування

Смілянська ОДПІ повідомляє, що відповідно до п. 297.1 ст. 297 Податкового Кодексу України платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на прибуток підприємств.

Для обрахунку об’єкта оподаткування податком на прибуток платник податку використовує дані бухгалтерського обліку та фінансової звітності щодо доходів, витрат та фінансового результату до оподаткування (п. 44.2 ст. 44 Кодексу).

Згідно з пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу об’єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних стандартів бухгалтерського обліку на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III “Податок на прибуток підприємств” Кодексу.

Розділом ІІІ “Податок на прибуток підприємств” Кодексу не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, що виникають за операціями з виконання (надання) робіт (послуг) під час перебування платника на спрощеній системі оподаткування у разі їх оплати після переходу такого платника на загальну систему оподаткування.

Отже, такі операції відображаються при формуванні фінансового результату до оподаткування згідно з правилами бухгалтерського обліку.

Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *