Смілянська молодь вшанувала пам’ять героїв Крут

IMG_20180129_10523929 січня цього року виповнилося 100 років відтоді, як у бою під станцією Крути загинули 300 київських студентів і гімназистів, посланих туди Центральною Радою. Героїчна оборона станції Крути далекого 1918 року стала своєрідним символом боротьби за самостійну державу на початку 90-х років минулого століття.

До цієї визначної події у ДНЗ «Смілянський ЦППРК» було проведено низку заходів для учнів. Бібліотекарем Животовою Ганною Володимирівною оформлений стенд до визначної події «Не забудь Героїв 300…», інформує прес-центр навчального закладу.

Викладач історії Одородько Олена Василівна підготувала інформаційну хвилинку «29 січня, сторінки історії України», під час якої учні – доповідачі повідомили про страшну трагедію того часу. Також учні переглянули документальний фільм «Подвиг героїв Крут». Наприкінці заходу учні на символічних паперових долонях із свічками пам’яті висловили свої думки щодо історичної значущості та уроків Бою під Крутами. Учні зазначали, що в масштабах всесвітньої історії ця битва не зовсім значна, вона не є зразком військового мистецтва, однак є символом патріотизму.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *