Смілянська молодь проти ВІЛ/СНІДу

IMG_20201202_105822_новый размерЗа сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту міської ради для студентської молоді до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Молодь проти Віл-СНІДу» провели інформаційно-просвітницьку акцію.

Студенти-старшокурсники Смілянського промислово-економічного коледжу спілкувалися з лікарем акушером-гінекологом Смілянської міської поліклініки. Медпрацівник озвучила шокуючі цифри зараження ВІЛ-інфекцією в Черкаській області, розповіла про небезпеку, яку несе ВІЛ/СНІД, методи профілактики та лікування.

Також, лікар зазначила, що сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди  з вірусом імунодефіциту можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо.

Якщо ВІЛ-інфекція діагностується вчасно – відразу надається необхідне лікування пацієнту, а відтак людині гарантується якісне та повноцінне життя.

У кінці зустрічі учасники заходу отримали засоби контрацепції, інформаційні буклети та брошури. Також лікар відповіла на запитання студентів, побажала міцного здоров’я та дбайливого ставлення до свого життя, інформує відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *