Смілянська молодь про громадянську позицію та роль у розбудові держави

472_1494940767_H4tOL7ZT3HMВже другий рік поспіль факультет економіки та управління Черкаського державного технологічного університету разом з Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА за підтримки спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» виступає ініціатором проведення дебатного турніру зі сталого розвитку.
Цьогоріч чотири команди Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ взяли участь у заході, що відбувся 13 травня у стінах ЧДТУ. Учасники дебатів обговорили актуальні теми: «Якісну освіту можна здобути в Україні» та «Корупцію можливо подолати в Україні».
В рамках святкування Днів Європи в Україні серед учасників дебатного турніру пройшов конкурс на найкращу презентацію країн Європейського союзу.
Усі учасники дебатів, крім сертифікатів та подарунків, отримали нагоду проявити своє нестандартне мислення та ерудованість. Дебати є тим інструментом, який дозволяє студентській молоді проявити активну громадянську позицію та усвідомити свою роль у розбудові держави.
Адміністрація коледжу висловлює вдячність студентам – учасникам команд «Євродіти» (Кулинич Аліна, Кулинич Альвіна, Омельченко Альона); «3D+» (Степаненко Лариса, Бойко Кароліна, Пилипченко Сергій), «By the end of» (Мачульна Анна, Грохотова Дарина, Клепікова Світлана) та «Стратеги» (Авчінніков Мирослав, Палімушкет Євгеній, Міщенко Артем) та керівникам команд Лозовій Людмилі Юріївні, Козятинській Ліні Петрівні, Карпенко Олені Іванівні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *