Смілянська молодь представила результати проектно-пошукової роботи «Ми родом з України. We are from Ukraine»

mini_DSC_2546У приміщенні Смілянського коледжу хачових технологій активісти клубу «Орбіти» представили свою проектно-пошукову роботу «Ми родом з України. We are from Ukraine» про українську діаспору в США і Канаді. Мета даного заходу: ознайомити слухачів з історичними причинами та напрямками міграції українців за кордон; показати роль українців в політичному та культурному житті країни, в яку вони інтегрувались; розповісти про видатних американських та канадських діячів культури і науки українського походження; сприяти вихованню національної свідомості патріотизму гордості за співвітчизників які своєю діяльністю і життям прославляють Україну; спонукати до усвідомлення необхідності напруженої праці для розвитку своєї країни та бажання створити нашу Батьківщину багатою, квітучою, вільною.

Під час заходу авторська група ознайомила слухачів з історичними причинами та напрямками міграції українців за кордон, показала роль українців в економічному, політичному та культурному житті країни, в яку вони інтегрувались, розповіла про видатних американських та канадських діячів культури і науки українського походження. Були продемонстровані цікаві відео- та аудіоматеріали про відомих українців, які прославилися своїми досягненнями на весь світ в різних галузях діяльності і ніколи не відмовлялися  від свого етнічного походження, наприклад: В. Попадюк, К. Цісик, Д. Яцик, Є. Маланюк, Р. Гнатишин, І. Ігнатович, О. Симеренко, М. Левчин, І. Сікорський, Р. Бондар, В. Палагнюк.

Всі присутні вшанували також пам‘ять великого українця, співака, Героя України – Василя Сліпака – соліста паризької опери, який загинув 29 червня 2014 р. під Донецьком.

Прес-центр СКХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *