Смілянська молодь долучилась до акції «16 днів проти насилля»

viber_image_12У листопаді – грудні 2017 року у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відбулася щорічна акція «16 днів проти насилля» та Всеукраїнський тиждень права.

Шістнадцятиденний період кампанії охопив наступні важливі дати: Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, Всесвітній день боротьби зі СНІДом, Міжнародний день боротьби з рабством, Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, Міжнародний день волонтера, Міжнародний день прав людини.

Міжнародна акція розпочалася із створення інформаційного стенду «Разом за мир, ми проти насилля». Соціальним педагогом, Поліщук Тетяною Миколаївною, було активізовано інформаційно – просвітницьку роботу в закладі, яка була направлена, в першу чергу на інформування учасників навчального процесу щодо прав кожної людини.

У рамках Міжнародного Дня людей з інвалідністю, Смілянський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді сприяв організації екскурсійної подорожі учнів закладу, які є випускниками спеціальних шкіл інтернатів до музею пожежної безпеки та музично-драматичного театру у м. Черкаси. Для учасників клубу «Крок до успіху» фахівці центру соціальних служб провели заняття з елементами тренінгу «Подолання насилля: його види та прояви», інформують у навчальному закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *