Смілянська молодь активно долучається та підтримує міжнародну акцію «16 днів про насильства»

48051491_216833812576828_6640546221649821696_n (2)У Смілянсьому центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів продовжують проводити діяльність в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства». Заходи другого тижня мали інформаційний, просвітницький та профілактичний характер, разом із тим форми проведення кардинально різнилися від попередніх.

Зокрема учні  на початку листопада пройшли навчання у дводенному семінарі на попередження торгівлі людьми, організатором якого виступала ГО «Від серця до серця», мали можливість заявити себе у якості тренерів та висвітлити актуальні питання серед учнівської молоді.

До Міжнародного дня інвалідів у центрі провели заходи, які формували почуття гуманності та толерантності. Учні з активною життєвою позицією долучилися до волонтерського молодіжного Hackathon, темою обговорення якого було створення сприятливого середовища для вирішення конкретних проблем міста. Зазначений захід проводився за сприянням Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Кращі учні були нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту за активну життєву позицію, патріотизм, розбудову молодіжної політики, активну участь у студентському  та громадському житті міста, інформує прес-центр ЦППРК.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *