Смілянська молодь активно бере участь у роботі шкільного прес-центру

У школі №3-колегіумі уже багато років активно діє шкільний прес-центр. Ідея його створення виникла у директора Тетяни Анатоліївни Карло ще у 2008 році, адже саме після поїздки до Польщі в рамках міжнародного проекту та знайомства з роботою європейських ЗМІ ми усвідомили, що шлях до успіху пролягає через відкритий медіа-простір, який уже давно існує в країнах Євросоюзу. Прес-центр зараз має свою цікаву інформаційну нішу в медійному просторі не лише нашого міс- та. Сьогодні наші партнери – «Медіа-центр» – газета “Сміла”, телестудія «Тясмин», газета «Сміла від А до Я»; смілянське радіо, телестудія “Сміла-ТV”.

Щороку ми розширюємо свій медійний простір, тому матеріали про наш заклад можна прочитати на сайті Смілянського міськвиконкому, управління освіти, молоді та спорту, управління освіти та науки Черкаської ОДА, у Всеукраїнських інтернет-виданнях «Розвиток та довкілля», «Військо України». Розширенню поля діяльності сприяє Угода, яку наша школа уклала з Вищою школою Управління та Адміністрування в Ополе (Польща), зараз ми ведемо роботу щодо укладення Угоди про співпрацю із Австрією. Прес-центр школи №3- колегіуму був переможцем Національного конкурсу шкільних газет в Мико- лаєві, конкурсу шкільних медіа у місті Кам’янець-Подільському. Випускники нашого закладу – юнкори прес-центру, – здобувають освіту журналіста в престижних вищих навчальних закладах України, а Руслан Кузьгов працює телеопера- тором на телеканалі «Україна».

Отже, робота у шкільному прес-центрі та знайомство із професійними секретами журналістів допомагає нашим юнкорам не лише стати відкритими, активними, комунікабельними, а й обрати професію, стати успішними людьми.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *