Смілянська місцева прокуратура звітувала про роботу за перше півріччя | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

Смілянська місцева прокуратура звітувала про роботу за перше півріччя

У приміщенні Смілянської міської ради відбулася координаційна нарада. Участь у нараді взяли участь заступник прокурора області Юрій Ковтун, представники Смілянської місцевої прокуратури, відділу поліції ГУНП в Черкаській області, представники територіальних відділів з питань пробації, органи влади та місцевого самоврядування. Головне, про що йшлося на нараді – результати протидії та профілактики злочинності і корупції за перше півріччя 2017 року, інформує Смілянська місцева прокуратура.

Підведено підсумки спільної діяльності правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності і корупції на території міста Сміли та Смілянського, Городищенського, Шполянського, Кам’янського, Чигиринського районів в поточному році.

Обговоривши стан протидії злочинності, у тому числі її корупційним проявам, на координаційній нараді зазначили, що правоохоронними органами здійснено ряд організаційних і практичних заходів, спрямованих на боротьбу із злочинністю, зміцнення законності та правопорядку на території юрисдикції. Втім, присутні звернули увагу, що робота на вказаному напрямку є недостатньою, тож нарадою розроблено спільні заходи роботи на друге півріччя 2017 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *