Смілянська медсестра стала майстром манікюру

Манікюрниця«У центрі зайнятості запропонували змінити професію. Це була неочікувана пропозиція. Серед варіантів ким стати, сподобалася професія «манікюрниця», – розповідає Лілія Затуливітер – колишня медсестра з семирічним досвідом роботи.

Жінка пояснює чому звільнилася із посади медичної сестри: «Я працювала у реанімації. Робота дуже відповідальна, спочатку мене все влаштовувало. З роками все більше колег почали звільнятися через низьку зарплатню. Графік став нестерпним. Через усе це у мене самої почалися проблеми зі здоров’ям».

Тетяна Чемирис – кар’єрна радниця Лілії: «Я бачила, що жінка пригнічена і більше не хоче працювати медичною сестрою. В особистій бесіді помітила, що Лілія – амбіційна і підприємлива. Тому я запропонувала їй кардинально змінити своє життя і перевчитися. Очі у Лілії загорілися – і вона погодилася. Згодом Лілія зізналася, що мріє відкрити власну справу. І от у неї все вийшло і я вже готова стати однією з її перших клієнток.»

Лілія Затуливітер каже, що раніше ніколи б не подумала, що їй захочеться саме таким чином змінити фах: «Моя подруга – манікюрниця. Вона так задоволена своєю роботою, що я вирішила звернути увагу на це. Стала її клієнткою. Подумала: чом би не спробувати самій?»

Майбутній манікюрниці освіта та досвід роботи медичною сестрою знадобляться і в подальшій роботі: «Дезінфекція та стерилізація у майстра манікюру такі ж, як у лікарні. Я знаю особливості розміщення кров’яних судин, відтоку лімфи. Манікюр – це не тільки підрізання кутикули. Це ще й масаж від кісті до плечей, догляд за різними типами шкіри та ряд лікувальних спа-процедур».

Підготувала Ангеліна Хоменко,

фахівчиня СМРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *