Смілянська лікарня отримала допомогу від іноземних благодійників

282005801_1960386201016243_6055375699942840589_nГуманітарну допомогу від іноземних благодійників з Італії укотре привозять на Черкащину волонтери Віталій Колісник та Олександр Темноход. Вантажі містять переважно речі медичного призначення.

Про це повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Усе, що застосовується у лікувальних цілях, зібрали і передали до КНП «Черкаська центральна районна лікарня» Червонослобідської сільської ради та КНП «Смілянська міська лікарня».

Вата, антибіотики, засоби для інгаляції, сечогінні, серцеві, знеболюючі, кровоспинні, заспокійливі, протиалергічні, протитромботичні, протимікробні, снодійні препарати, краплі для очей, термометри, марлеві пов’язки, харчові добавки, ліки від ревматичного болю, катетори, гормональні препарати, лейкопластирі, шприци, системи для крапельниць, медичні рукавички, аптечки першої допомоги, засоби від нежитю, ліки для зниження рівня цукру, марля, фізрозчин.

А також дитячі каші, пюре, печиво, пляшечки, дитячі та дорослі підгузки, антисептики, засоби гігієни для жінок та навіть колісне крісло, призначене для людей з особливими потребами – попрямували до лікарень.

Через стаціонарні відділення лікарень препарати та медичні засоби надаватимуть безкоштовно внутрішньо переміщеним особам, які отримують медичні послуги в закладах охорони здоров’я.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *