Смілянська гімназія відзначила 110-річчя

6jГімназія відзначила 110-річницю. Урочистостям передувала ґрунтовна підготовча робота. Оновлено музей і презентаційні експозиції сучасної гімназії. До співпраці залучено випускників, колишніх учителів і громадськість.

У день свята у фойє міського будинку було розташовано фотовиставку на тему шкільного життя, виставку доробку педагогічного та учнівського колективів. Підвищеним інтересом користувалася історична інсталяція початку минулого століття і фотозона “Я ♥ ГІМНАЗІЮ”.

33jУ залі зібралися учні та батьки, випускники, колеги та друзі гімназії. У виконанні аматорів сцени ювілярів вшанували увагою графи Бобринські, які пораділи за своє дітище і благословили сучасних гімназистів. Урочистості розпочалися з виконання Гімну гімназії, святкових привітань з усіх куточків світу від випускників і партнерів по міжнародних проектах, представників освіти та гімназійних династій. Гімназисти презентували інновації та традиції, якими пишаються. Відбулася церемонія нагородження членів гімназійного колективу за особисті досягнення.

Концертна програма була яскравою і насиченою, завершилася танцювальним марафоном у виконанні гімназистів.

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *