Смілянщина за результатами призову до Збройних Сил України виконала завдання дуже добре

В області вийшли на завершальний етап призову на строкову військову службу. До кінця місяця лави Збройних Сил України та інших військових формувань поповнять 554 призовників, повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет під час прес-конференції.

На сьогодні до війська вже відправили 410 черкащан. Решту призовників направлять на службу зі збірного пункту протягом цього та наступного тижнів. Загалом же за плановим завданням з призову на строкову службу у Збройних Силах нестимуть службу 235 осіб, Державний прикордонній службі – 180 чоловіків, Нацгвардії – 115 призовників та Державній спеціальній службі транспорту – 24 осіб.

– Призовна кампанія на Черкащині проходить злагоджено, – говорить Євген Курбет. – На 30 червня наша область стовідсотково завершить призовну кампанію.

Було відзначено, що частина районів Черкаської області виконали поставлене завдання дуже добре. Серед них – Смілянщина.

Також в області триває набір на службу за контрактом. Планове завдання на 2-ге півріччя становить 580 військовозобов’язаних. Поки що ж, відзначає обласний комісар, контракт уклали 395 чоловіків. Цього разу вперше за 7 років на строкову службу призивають і прикордонників.

За матеріалами прес-служби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *