Смілянщина – серед районів Черкаської області із найнижчими цінами на оренду землі

земля2-e1533123326156За данними головного управління Держегеокадастру у Черкаській області, на сьогодні за надані в користування земельні ділянки на території Черкаської області власники паїв отримали 2 млрд 122 млн грн, що становить 80,43% від загальної нарахованої суми. Усього цього року орендарі паїв відповідно до укладених договорів мають виплатити людям 2 млрд 638 млн грн.

Найвища вартість оренди гектара землі в Корсунь-Шевченківському районі – 4130 грн, також понад 4 тисячі гривень коштує оренда землі у Городищенському, Золотоніському, Драбівському та Катеринопільському районах А от Смілянщина – один із районів, де орендна вартість найнижча, разом з Чигиринським та Монастирищенським районом. Оренда землі на Смілянщині становить 2437 грн за гектар.

Загалом, середній розмір орендної плати за земельні паї на Черкащині нині становить 3373 грн за гектар, минулого року ця цифра була на рівні 2962. Власники земельних ділянок, які розташовані на території Черкаської області, станом на 1 грудня 2018 року передали орендарям у користування землі загальною площею 782 тис. га, уклавши 307,8 тис. договорів оренди.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *