Смілянщина – серед громад з найбільшою кількістю роботодавців легкої промисловості

День працівників легкої промисловостіДо професійного свята працівників легкої промисловості у Черкасах відбувся Всеукраїнський бізнес-форум «У текстильному серці України: Черкащина». На ньому представники влади та бізнесу налагоджували співпрацю.

В області понад 70 підприємств, що працюють у цій сфері. Пандемія коронавірусу додала проблем легпромівцям. Утім виробники змогли швидко переорієнтуватися до потреб сьогодення і почали відшивати засоби індивідуального захисту. А от на «ЧШК» навіть розробили тканини з найвищим ступенем захисту від COVID-19».

У 2020 році та за 5 місяців 2021 року від роботодавців цієї галузі виробництва надійшло 658 вакансій. За сприяння обласної служби зайнятості на заявлені вакансії працевлаштовані 387 безробітних громадян.

На Черкащині найбільша кількість роботодавців легкої промисловості представлена у Черкасах (79 ПОУ – 61%), Умані та Уманській територіальній громаді (14 ПОУ – 11%), Чигиринській ТГ (8 ПОУ – 6%), Смілі та Смілянщині (7 ПОУ – 5,4%), а також у Шполянській ТГ (7 ПОУ – 5,4%).

В умовах карантинних обмежень, зокрема наданні роботодавцям коштів для виплати працівникам допомоги по частковому безробіттю.

Результатом бізнес-форуму стали напрацювання щодо вирішення актуальних питань працівників легкої промисловості, а також можливість для людей, яких об’єднують спільні інтереси, обмінятися думками та пропозиціями у форматі нетворкінгу, розповіли в обласному центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *