Смілянщина – серед адмінтериторій, де зафіксували найвищу захворюваність на кишкові інфекції

гострі кишкові інфекціїЗа даними Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України за результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції в області на 6 адміністративних територіях зареєстровано 17 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції.

Найвищі показники, зокрема, були на Смілянщині.

Загалом, в області зареєстровано 19 вогнищ кишкових інфекцій. З них 17 домашніх вогнищ (м. Черкаси, Катеринопільський, Смілянський, Драбівський, Лисянський, Маньківський райони).

У смілянському управлінні Держпродспоживслужби нагадують, основними причинами захворювання є вживання інфікованих патогенними мікроорганізмами (бактеріями, вірусами та ін.) продуктів харчування та питної води, нехтування елементарними правилами особистої гігієни, порушення технології приготування їжі, зберігання продуктів в антисанітарних умовах тощо.

Після потрапляння в організм хвороба проявляється не відразу. Інкубаційний період, як правило, триває від кількох годин до 7 днів. До кінця цього періоду у хворих підвищується температура, погіршується апетит, з’являються слабкість, нудота, болі в животі, блювота,

При появі симптомів кишкових захворювань не займайтесь самолікуванням, а негайно звертайтесь до лікаря! Не
ризикуйте своїм здоров’ям та життям.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.