Смілянок запрошують на щорічний профогляд

1459319330_765d739cfb93fa980481508d2e22d581Згідно офіційних статистичних даних у світі  кожні дві хвилини помирає одна жінка від раку шийки матки, а в Україні щодня від цієї хвороби помирає шість жінок.Рак шийки матки займає друге місце по розповсюдженості серед онкологічних захворювань жіночого населення у світі.

Нагадуємо, що раз на рік кожна жінка з 18-річного віку повинна прийти до акушера-гінеколога на безкоштовний профілактичний огляд з обовязковим онкоцитологічним дослідженням мазка з шийки матки, для проходження якого не потрібне направлення лікаря.

Систематичне ухилення від відвідування кабінетів онкопрофоглядів може привести до біди – виникнення передракових змін в епітелії шийки матки не буде помічене вчасно і перейде в ракове захворювання, яке на початкових стадіях може не проявлятися ніякими скаргами, але яке можна виявити вчасно лише під час щорічного обовязкового профілактичного огляду.

Процедура взяття матеріалу мазка з шийки матки для мікроскопічного онкоцитологічного дослідження проста, безболісна, не забирає багато часу, але дозволяє зберегти здоров’я жінки і відвернути загрозу злоякісного захворювання.

Ваше здоровя та спокій родини у ваших руках! Памятайте, що будь-яку хворобу легше попередити або вилікувати на ранній стадії! Навіть найупертіші рано чи пізно звертаються до лікарів, але, на жаль, інколи це буває занадто пізно. Не допустіть, щоб така біда сталася з Вами чи членами Вашої родини тож відвідайте обовязковий щорічний онкопрофогляд.

Завідуюча жіночою консультацією

Міської поліклініки Ірина  Остапенко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *