21 липня, близько 21.30 год., в м. Сміла, по вул. Свердлова, водій автомобіля «ЗАЗ-110307», 28-річна жителька м. Сміла, не впоралася з керуванням виїхала на узбіччя та скоїла зіткнення з стовпом.
Внаслідок пригоди пасажир, 38-річний житель смт. Драбів, отримав забої та ссадини плечового суглобу. Госпіталізований в Смілянську міську лікарню, інформує ДАІ в Черкаській області.
Смілянка в’їхала в стовп
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь