Смілянка стала «Мамою року 2018»

мама року70-річна смілянка Валентина Мотузенко стала переможницею конкурсу “Мама року 2018” у номінації “Велике серце”. Це номінація для мам, які мають 3 і більше дітей.  Конкурс організований однією із ліній магазинів, повідомляє видання «ІнфоМІСТ».

“Премія “Мама року”, яка присвячується вам – дбайливим, надихаючим, гарним, стильним, успішним, добрим, енергійним і талановитим мамам”, – пишуть організатори. Для участі у конкурсі необхідно було подати заявку та написати історію про маму, що і зробила дочка Валентини Світлана.

Уподобали історію Світлани про маму “Найдорожчий скарб” більш як півтори тисячі осіб. Переможниць премії “Мама року” обирають як відвідувачі сайту, так і експертне журі премії. Валентина Мотузенко має двох синів та дочку. Каже, хоч і народила Світлану вже у 39 років, щаслива, що має таку підтримку. – Весною мені буде вже 70 років. Дуже приємно, що дочка зробила такий сюрприз для мене. Я навіть не знала, що Світлана таке для мене приготувала. Коли дізналась про виграш – і плакала, і сміялась. Отримала багато подарунків, три дні відпочивали у комплексі, влаштували фотосесію. На церемонії нагородження із майстер-класом виступила відома телеведуча Маша Єфросініна, яка дала багато корисних порад, – розповідає переможниця. Протягом трьох днів фінального заходу мами відпочили в СПА комплексі, пройшли майстер-класи від експертів премії, поринули в світ краси і подивилися на себе по-новому після чарівного перетворення в руках стилістів та візажистів.

мама року

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *