Смілянка стала фіналісткою Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності

b2ap3_large_20190214_093546Днями у Києві пройшов Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище». Всеукраїнський захід проводився за ініціативи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді спільно з громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус», інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Його метою є пошук і підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання енергоресурсів. За результатами заочного відбіркового етапу для участі в очному етапі було відібрано 69 проектів. 

Серед переможниць відбіркового туру конкурсу, які представили Черкащину – Дарина Глухенко, учениця 10 класу Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I ступеня – гімназія ім. В.Т.Сенатора».

Смілянка виступила з роботою «Календар корисних справ «Екологічний зодіак» (керівник Волошина Марія Сергіївна, вчитель фізики Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I ступеня – гімназія ім. В.Т.Сенатора» Смілянської міської ради). За результатами Дарина  нагороджена грамотою за III місце у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище – 2019» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

b2ap3_large_20190215_120813

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *