Смілянка Софія Артеменко підкорила суддів на шоу талантів “Співають всі” та стала фіналісткою

241753350_4300451943401286_7476530725261195923_nЮна смілянка “запалила” сцену на шоу талантів “Співають всі”. 13-річна Софія Артеменко підкорила суддів запальним виступом з піснею “Shum” та здобула їх прихільність. Від 100 “зіркових експертів” Софія отримала 99 голосів та отримала надзвичайно позитивні та схвальні відгуки. Юна смілянка, учениця ліцею “Лідер”, давно відома у рідному місті своїм співочим талантом. Нині її неймовірний голос гідно оцінили у столиці відомі українські артисти. Софія з’явилася у 3 випуску, який вийшов в ефір 11 вересня.

Юна, але дуже талановита дівчника, займається співом всього 3 роки. Виступ на шоу «Співають всі!» стало її дебютом на великій сцені. Пісні вибирали всією сім’єю і з вчителькою. Наставниця Софії, Ольга Михальченко, привітала юну співачку із грандіозним виступом на великій сцені. Глядачі у кометарях під відео з виступом Софії на каналі “Співають всі” також високо оцінили унікальний голос Софії та її виступ. Далі дівчинка продовжить виступ у фіналі всеукраїнського шоу талантів.

«Співають всі» — музичне талант-шоу, що виходить в ефір з 21 серпня на телеканалі ТРК «Україна». Адаптація грандіозного проєкту за всесвітньо відомим форматом All Together Now.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.