Смілянка – серед призерів Всеукраїнської олімпіади

nastyaУ Кропивницькому завершився IV етап XXХІIІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, в якій взяли участь 148 учнів із 24 областей України та міста Київ.

Під час церемонії відкриття олімпіади було зазначено, що сьогоднішня молодь має величезний духовний та інтелектуальний потенціал. Обдарована молодь – успішна держава, оскільки саме обдарована учнівська молодь у майбутньому формує імідж країни на міжнародній арені, її інноваційний людський капітал, відкриваючи свої досягнення світовій спільноті. На олімпіаду зібралися  знаючі, розумні, креативні, наполегливі особистості –надія нації, майбутня наукова, інтелектуальна, інженерна, інноваційна, гуманітарна еліта України!

Організатори і члени журі побажали учасникам наснаги, креативності, успіхів у виконанні завдань, а педагогам та батькам – сили і натхнення виховувати справжніх інтелектуалів і патріотів нашої держави. Мета конкурсу – привернення уваги до рідної мови, її вивчення та розвитку, пропаганда та популяризація і водночас демонстрація краси й багатства, літературної довершеності української мови; формування засобами візуального мистецтва національної свідомості та патріотизму юних українців; спонукання учасників до пізнавальної активності та творчості.

Швидко промайнули три дні змагань. Учасники олімпіади виявили ґрунтовні знання з української мови і літератури, свою творчість, блискучу ерудицію, наполегливість та волю до перемоги.

Учениця 9-А класу Смілянської гімназії імені В.Т.Сенатора Анастасія Бокарьова виборола ІІ місце. Це не перша і не остання перемога смілянки та її вчителя Наталії Вікторівни Маслюк. Попереду – нові випробування!

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *