Смілянка Надія Матюшенко-Гребенюк презентувала нову книгу «Тарасовими шляхами. Світлини мого життя»

DSC_0124 (2)Автор багатьох збірок, смілянка, Надія Матюшенко-Гребенюк представила на загал ще одне видання – книгу «Тарасовими шляхами. Світлини мого життя». Презентувала її до Дня української писемності та мови та з нагоди свого ювілею у Черкаській універсальній науковій бібліотеці ім. Тараса Шевченка. Творча зустріч відбулася 8 листопада і тривала майже три години. У ній взяли участь делегації зі Сміли, Смілянського району, Києва, Черкас, Білої Церкви, інших міст та сіл України. Це – літератори, краєзнавці, педагоги, герої книги, а також односельці та рідні Надії Іванівни.

На презентації була нагода перегорнути кожний розділ збірки, побачити унікальні світлини з архіву авторки, почути уривки творів, вірші, пісні на слова її поезій. Надії Матюшенко-Гребенюк урочисто вручили посвідчення члена Національної Спілки краєзнавців України.

На видання книги Надії Матюшенко- Гребенюк «Тарасовими шляхами. Світлини мого життя»  було виділено більше  10,5 тис. грн. із бюджету міста Сміла.

Книга «Тарасовими шляхами» – це щирі розповіді про земляків, чуттєва розмова про людські цінності, любов до України та її народу.

DSC_0073 (2) DSC_0117 (2) DSC_0156 (2) DSC_0160 (2)

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *