Смілянин герой АТО бере участь в «Україна має талант»

Лише чотири роки тому він закінчив нашу школу. Дмитро Богодюк мав не лише гарні вокальні дані, а й писав власні пісні, з якими виступав на творчих конкурсах. Згодом всією школою вболівали за нього, коли брав участь у всеукраїнському шоу «Голос країни». А коли почались бойові дії на Сході, всі, хто знав Дмитра і колись навчався з ним, доволі нахвилювались, коли 72 бригада ( в якій він служив як військовий контрактник), потрапила у тривале оточення. І дуже зраділи, побачивши на екрані телевізора сюжет, де Дмитро Богодюк давав інтерв’ю.
ДМИТРО БОГОДЮК 1Про ці та про багато інших спогадів Дмитро розповідав під час зустрічей із учнями нашої школи. Зустрічають колишнього випускника – як свого героя. Адже пережити пекло бойових дій і повернутись живим не кожному вдається. А Дмитро разом із своєю бригадою був на передовій майже п’ять місяців.
Школярі із серйозними глибокими поглядами цікавились у людини ненабагато старшої за них, про ще багато речей , якими тепер не по-дитячому цікавляться. Дмитро, розповідаючи про свою участь у бойових діях, все ж перевів розмову на більш життєстверджуючу тему . Розповів учням про свої плани на майбутнє. А так як має більш творчу натуру, хоче присвятити себе музиці. І тому бере участь у проекті «Україна має талант». Для всіх присутніх також із задоволенням заспівав пісню про батьків.
Дмитро запевняє, що спілкування у стінах рідного навчального закладу дає йому наснагу у житті. А для п’ятої школи він назавжди буде гордістю, на чийому прикладі будуть виховуватись юні патріоти.

газета “Сміла”, Лариса Лебединська, педагог-організатор Смілянської спеціалізованої
школи № 5

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *