Сміляни взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді “Юні знавці Біблії”

Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» вже вдруге представляє наше місто та область на Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії».
Учениця 4 класу Наталія Нестеренко разом з учителем етики, історії та права Оленою Миколаївною Гладкою стали учасниками цього масштабного заходу. Радо зустріла «Острозька академія» молодших учасників IX Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії». Дітей привітали керівники академії та представники Острозької РДА, викладач із Канади Пол Бродовей. Всіх присутніх вразила зустріч із християнським поетом Сергієм Рачинцем. Для вісімдесяти учасників олімпіада проходила у двох номінаціях: перевірка знань Святого Письма у тестовій формі та презентація творчих робіт «Любов, співчуття, доброта, милосердя до людей і рідної землі на сторінках Біблії».
Після завершення другого етапу конкурсу для дітей провели екскурсію по академії та показали лялькову виставу «Друг зі знаком якості». Урочисте закриття та нагородження учасників IX Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» відбулося у храмі преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія». За якісну підготовку до олімпіади учениця 4 класу Наталія Нестеренко була нагороджена Дипломом II ступеня, Почесною грамотою Острозької районної державної адміністрації за II місце в конкурсі, Благословенною грамотою архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та цінним подарунком. Педагог-наставник О.М. Гладка отримала подяку Міністерства освіти, молоді та спорту за якісну підготовку учениці до олімпіади.

Прес-центр НВК №15

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *