Сміляни відзначили День Перемоги

Розпочалися заходи напередодні 9 травня. Біля братських могил та Обеліску Слави у різних мікрорайонах міста пройшли мітинги-реквієми. 8 травня у міському Будинку культури відбулися урочистості та концерт.

Щирі побажання та привітання ветеранам, учасникам війни, громаді міста пролунали від міської влади, ради ветеранів війни та праці. Спогадами поділився дев’яносточотирирічний учасник війни і штурму Рейхстагу Федір Михайлович Бех. Своє вдячне слово ветеранам сказало молоде покоління. Творчий подарунок підготували аматори сцени. З концертною програмою виступили вокалісти, танцювальні, пісенні та театральний колективи. У фойє бібліотеки запропонували ознайомитися з тематичною виставкою літератури.
9 травня сміляни передусім прийшли до Меморіалу Слави у міський парк культури та відпочинку. Тут відбувся мітинг-реквієм. Його учасники нагадали про безмертний подвиг старшого покоління, яке відстояло наш мир у війні 1941-45 років, подякували ветранам, у хвилині мовчання скорботно схилили голови за полеглими. На знак глибокої пошани і пам’яті до тих, хто визволяв нашу землю від лютого ворога, до Вічного вогню та на братську могилу лягли вінки та квіти.
Хори ветеранів міського Будинку культури та Будинку культури ім. Т.Шевченка запросили усіх на мирний привал «У колі друзів». Дитячий концерт «Цей подвиг звучить у піснях і легендах сьогодні» зібрав шанувальників біля фонтану на центральній алеї парку. А на
центральній площі біля Будинку рад відбувся відкритий чемпіонат зі стрітболу. Цікаві заходи було заплановано і на другу половину дня. Детальніше читайте у наступному випуску газеті «»Сміла».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *