Сміляни відзначили 24-ту річницю Збройних сил України

_ (4)6 грудня країна відзначила день Збройних сил України. Тих, хто носить горде звання воїнів Збройних сил України, вітали у міському Будинку культури. 24 роки виповнилося з часу створення Збройних сил України і до нині ця  служба почесна та відповідальна. Серед присутніх у залі представники військового комісаріату та військових частин міста.

Воїнам, які визволяли нашу землю, які сьогодні захищають державу, відстоюють незалежність та територіальну цілісність України, усім захисникам Вітчизни адресував слова вітань і глибокої шани від міської влади секретар міської ради Віктор Федоренко. Від міської влади разом з вітаннями військовослужбовців нагородили грамотами. Від командування локаторної частини з вітальним словом звернувся до колег-військовослужбовців, ветеранів заступник командира по роботі з особовим складом Сергій Єрхов.

Хвилиною мовчання пом’янули тих, хто відійшов у небуття – військовослужбовців, які захищали честь та цілісність країни в роки війни – давнішньої та нинішньої. Подарунком для присутніх у залі став концерт за участю творчого колективу будинку культури.

no images were found

.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *