Сміляни на вебінарі обговорили оздоровлення переселенців

Громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» розпочато проект «Нова оселя: реінтеграція та психосоціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб» за підтримки Європейської Комісії спільно з голландською фундацією «Міжнародні ініціативи з розвитку дітей».

В рамках реалізації проекту громадською організацією спільно з голландськими партнерами проводиться Інтернет-семінар для керівників закладів оздоровлення та фахівців роботи з дітьми у таборах.

Так, 26 квітня сектором у справах сім’ї, молоді та спорту, відділом освіти до яких приєдналася директор дитячого табору «Тимурівець» – Ольга Гула, було взято участь у вказаному Інтернет-семінарі, який провели голландські партнери. Акцент було на інтеграцію внутрішньопереміщених дітей.

Розглядалися питання адаптації вказаної категорії дітей за допомогою активності їх в таборах, залучення волонтерів до роботи в оздоровчих таборах, робота психолога з такими дітьми, а також голландські партнери поділилися своїми знаннями по роботі з дітками з внутрішньопереміщених сімей.

Хоч розмова була англійською мовою, але кожен учасник мав змогу особисто задати запитання до організаторів семінару та отримати відповідь.

За інформацією сектору у справах сім’ї,
молоді та спорту райдержадміністрації
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *